Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Alfa Yedek SRC Otomotiv ve Yazılım Ticari Ünvan Adı Altında, Alfisti Sercan KEKLİK' in, Online Yedek Parça Alışveriş Sitesidir. Sitemizdeki bütün yedek parçalar ve aksesuarlar (Aksi belirtilmediği takdirde) Orjinal Alfa Romeo ürünleri olup, Ülkemizde bulunan Alfa Romeo Türkiye Distribütörünün (Tofaş) ana deposundan tarafımıza sevkiyat edilmektedir. Orjinal Alfa Romeo olmayan yedek parçalar ise birinci sınıf üretim yapan firmalardan tedarik edilip sizlere sunulmaktadır. 1998 Yılından bu yana Alfa Romeo Markasına gönül vererek, işimizi en dürüst şekilde Alfa Romeo kullanıcılarını memnun ederek ilerlemektir. Hedefimiz Alfa Romeo Markasını Türkiyede Üstün Tutmak ve Kullanıcıları Güvenli bir şekilde Araçlarını Uzun Kullanmalarını sağlamaktır.

Alfa Romeo araçlarınızın kalitesini sürekli kılmak için Orjinal Yedek Parça Temini, Garantili Yedek parça, iade imkanı, kesintisiz hizmet vermek için doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş Alfa Romeo kullanıcıları için hizmet veren uzman kadrosu ile hizmet veren bir kuruluştur. SRC Otomotiv ve Yazılım 2017 İtibari ile tamamı ile bağımsız, Sercan KEKLİK' in yönetiminde Türkiye dışında, 12 Ülkeye Parça İhraç etmektedir.

Müşteri Taleplerimiz üzerine 2007 Yılında kurulan Online Yedek Parça Sitemiz, Türkiye'de bulunan Alfa Romeo kullanıcılarına kaliteli, güvenilir, ucuz parça tedariği sunmakta olup aracınıza güvenli ve sorunsuz binmenizi ilke edinmiştir.

Tüm Türkiye deki son kullanıcılara hizmet vermenin yanı sıra, Özel ve Yetkili Servislerin Parça Tedarikleri, Alfa Romeo Galerilerinin Kozmetik ve Bakım parçaları konusunda özel fırsatlar, özel indirimler ile küçük ve büyük ölçekli tüm işletmelerin yanındayız. Bayilik Sistemi ile hem siparişlerinizin kontrolü hemde cari hesap kontrolünüz ile dilediğiniz zaman kargo takibi, parça takibi, fatura takibi yapabilirsiniz. Alfayedek.net üzerinden aldığınız Tüm Parçaları 12 Taksit İmkanı ile ödeme İmkanınız mevcuttur. Cari Hesap Açılışı, Bayilik Şartları ve Bayilik Paneli İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Bayilik Sistemi İçin İletişim

Servisler


AlfaYedek.net üzerinden  aldığınız tüm parçaları dilerseniz servise yönlendirebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünleri dilerseniz Servis ismi vererek, servisinize gönderebilir, Servis randevunuzu alabilirsiniz.