"Buji Takımların da Kargo Bedava" kampanyası; www.alfayedek.net ' e özel olup, 2017 Takvim Yılı Mayıs Ayına Kadar devam edecek olup, Alışverişlerinizde Buji Takımların da Kargo ücreti Alınmayacaktır. Kapıda Ödeme seçeneği ile alımlarda, Kargo ücreti düşülür, Kapıda ödeme bedeli tahsil edilecektir.

Kampanya kapsamındaki ürünler, için Bonus ve World Kartınıza 12 taksit yapabilir, Banka Havale / EFT yöntemi ile satınalabilir, Kapıda Ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. 

SRC Otomotiv ve Yazılım kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi ve talepleriniz için info@alfayedek.net ile iletişime geçebilir, 0555 974 19 75'i arayabilirsiniz.

 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Ediniz!

 

Bu e-posta tarafınıza SRC Otomotiv ve Yazılım tarafından oluşturulan üye veritabanına kayıtlı olduğunuz için gönderilmiştir. Bilgi için: https://www.alfayedek.net

SRC Otomotiv ve Yazılım tarafından gönderilen kampanyalardan ve size özel fırsatlardan haberdar olmak istemiyorsanız lütfen üyeliğinizi Hesabım Bölümünden sonlandırınız ya da 0555 974 19 75'i arayarak talebinizi iletiniz.

Ayrıntılı bilgi ve talepleriniz için info@alfayedek.net ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönderimlerimizin size sorunsuz ulaşmasını istiyorsanız lütfen bildirim@alfayedek.net adresini"güvenli kullanıcılar" listesine ekleyiniz.